Czy operacja powiększania biustu jest droga?

Powiększanie piersi to coraz powszechniejszy zabieg wykonywany w gabinetach medycyny estetycznej przez Polki. Dlaczego decydują się na taką – bądź co bądź poważną – ingerencję w swój wygląd? Czy rzeczywiście opłaca się wykonać ten zabieg oraz jaka jest cena za powiększanie biustu?

Dlaczego one to robią?

Na zachodzie powiększanie piersi to niemal codzienność chirurgów plastycznych. W Polsce zabieg ten również zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet w różnym wieku. Polki decydują się na ten rodzaj operacji z rozmaitych względów. Oto najczęściej wymieniane z nich:

  • walka z kompleksami – w ten sposób panie usiłują zbudować pewność siebie, ale i dorównać wyglądem swoim koleżankom, które postrzegają za bardziej atrakcyjne;
  • sposób na przywrócenie sobie atrakcyjności – ten motyw kieruje głównie kobietami, których piersi zmieniły swój wygląd po ciąży; w ich przypadku zabieg ten jest tylko dopełnieniem innych zmian, które mają spowodować powrót do wyglądu sprzed tego trudnego czasu dla kondycji ich skóry, ale przede wszystkim sylwetki;
  • chęć przypodobania się partnerowi – czyli ulegnięcie jego presji czy namowom;
  • sposób na realizację planów i marzeń zawodowych – zabieg ten otwiera często drzwi kobietom, które chcą zostać modelkami lub hostessami na dużych firmowych imprezach czyli wszędzie tam, gdzie wygląd i dobra prezencja mają ogromne znaczenie;
  • próba zatrzymania młodości – z wiekiem piersi zmieniają swój kształt i wygląd, wiele kobiet tego nie akceptuje; zabieg powiększania piersi traktują wówczas, jako możliwość przywrócenia im utraconych atutów oraz wymodelowania.

 

Co rzeczywiście daje zabieg powiększania piersi?

Powiększenie biustu to coś więcej niż chirurgiczna ingerencja w zmianę wyglądu. To również sposób na wyraźną poprawę jakości życia pań, które do tej pory żyły z potężnym poczuciem wstydu czy „wybrakowania”. Wreszcie mogą z radością i pełną akceptacją założyć wymarzone kreacje czy pokazać się w towarzystwie, na basenie czy plaży. Zabieg ten pozwala również na pozbycie się niechęci do swojego własnego ciała, co wpływa też korzystnie na sferę psychiczną życia niektórych kobiet. Pogrążone do tej pory w stanach bliskich depresji dziewczyny odzyskują wolę życia, a często zmieniają je diametralnie – na przykład próbując swoich sił w modelingu.

jaka jest cena biustu idealnego

Jaka jest cena biustu idealnego?

Decydując się na zabieg wykonany przez naprawdę dobrego i doświadczonego specjalistę wiele kobiet zyskuje wręcz drugie życie. Stają się pewniejsze siebie. Znacznie podnosi się też ich komfort życia. Jaki jest koszt tych i wielu innych korzyści, jakie daje zabieg powiększania piersi? Koszta zależą głównie od rodzaju operacji.

W przypadku, gdy powiększanie biustu odbywa się z użyciem implantów silikonowych cena waha się w granicy 11.000-18.000zł czyli średnio jest to kwota 14.500zł. Kiedy specjalista decyduje się na zabieg z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej pacjentki cena jest niższa i wynosi od 10.000-13.000zł czyli średni koszt to 11.500zł. Jak widać liczby mogą przyprawić o zawrót głowy. Istnieje jednak skuteczny sposób na obniżenie tych wydatków czyli mediraty.pl.

Może Cię także zainteresować:  Operacja nosa dziecka, dorosłego – o co w tym chodzi?

Co to takiego Mediraty?

Są to pożyczki na zabieg piersi, dzięki czemu domowy budżet nie odczuje tak bardzo tego wydatku, gdyż całość zostaje rozłożona na dość niewielkie miesięczne raty w granicy 280-360zł. W ten sposób marzenie o powiększeniu piersi może nabrać dla wielu dziewczyn bardzo realnych kształtów.

Reasumując – zabieg powiększania piersi jawi się nie tylko, jako sposób na poprawienie swojej urody. Operacja ta ma o wiele głębsze znaczenie. Przede wszystkim wpływa w znaczący sposób na samoocenę kobiet czyli ma wydźwięk psychologiczny. Ponadto w wielu wypadkach toruje im drogę ku sławie i naprawdę dużym pieniądzom. To z kolei sprawia, że mogą zacząć żyć pełnią życia. Za tymi efektami stoi sztab fachowców, ale również możliwość wzięcia pożyczki na zabieg piersi, co z kolei wpływa korzystnie na budżet pań, które decydują się na taki właśnie krok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *